Державний музей авіації України імені О.К. Антонова та Музей історії Національного Авіаційного Університету (НАУ)

проспект Любомира Гузара, 1, Київ, 03058

067-726-74-64

info@aviamuseum.com.ua

aviamuseum.com.ua

Державний музей авіації України ім. О.К. Антонова є найбільшим історико-технічнім музеєм не лише в нашій країні, але й в усій Східній Європі. Він був урочисто відкритий 2003-го року з нагоди 100-річчя світової авіації та 70-річчя Національного авіаційного університету. Музей розмістився на території колишньої учбово-авіаційної бази (УАТБ) київського інституту цивільної авіації (НАУ), а приписані до неї літаки стали ядром його колекції. Втім, почавшись всього з 30 бортів, сьогодні ДМА налічує 92 літаки і вертольоти.

Договір оферти, Політика конфіденційності, Доставка та оплата

Якщо ви не отримали електронний квиток

Що робити, якщо після оплати ви не отримали квитки на вашу електронну пошту

Задати питання організатору