Державний музей авіації України імені О.К. Антонова та Музей історії Національного Авіаційного Університету (НАУ)

проспект Любомира Гузара, 1, Київ, 02000

067-726-74-64

info@aviamuseum.com.ua

aviamuseum.com.ua

Державний музей авіації України імені О.К. Антонова є наймолодшим і, в той же час, найбільшим історіко-технічнім музеєм країни. Він був створений в 2003 році, увінчавши своїм відкриттям найбільшу дату – 100-ліття світової авіації. Музей розмістився на території колишньої учбово-авіаційної бази (УАТБ) КІІЦА (нині НАУ), а приписані до неї літаки стали ядром його колекції. Втім, почавшись всього з 30 бортів, сьогодні ДМА володіє експозицією більше ніж 80 літаків і вертольотів.

Договір оферти, Політика конфіденційності, Доставка та оплата

Задати питання організатору

Задати питання, залишити відгук чи побажання щодо роботи